.

.

New
VISHAY VS-T70HF40 ДИОДИ Префрлување Диоди Модул 70A 400V

VISHAY VS-T70HF40 ДИОДИ Префрлување Диоди Модул 70A 400V

DEN 1161.60

Стока
Достапно.

1 : За Плаќање Информации
Ние прифаќаме Зачувам услуга. Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За сите нарачки на клиентите, ние не се наплаќаат никакви доделување на надомест. Ако не примите објект во рок од 30 работни дена (5 недели), ве молиме контактирајте со нас да го испита случајот.
Број 3 : Abount Превозот Информации :
Ние ќе брод од твоите предмети во рамките 1-5 дена по исплата е расчисти. 4 : во Врска со Повратните информации : Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секоја трансакција.

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти