.

.

New
10pcs/многу MSC1210Y5PAGT MSC1210Y5 TQFP-64

10pcs/многу MSC1210Y5PAGT MSC1210Y5 TQFP-64

DEN 9638.40

Стока
Достапно.

Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството Стекнување на Податоци - ADCs/DACs - Посебна Намена Серија - Тип на ADC & DAC : MCU врз Основа на Резолуцијата (Битови) 24 б Земање мостри Стапка (во Секунда) 1k Податоци Интерфејс Сериски, Паралелни Напон Снабдување со Извор на Аналогни и Дигитални Напон - Снабдување 2.7 V ~ 5.25 V Оперативни температури -40°C ~ 125°C Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај 64-TQFP Снабдувач Уред Пакет 64-TQFP (10x10)

Детали

Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Оригиналниот Дел Број
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови
Бренд Име:
Достоен Електроника
Примена:
IC
Тип:
IC
Свеж

Избор на клиенти