.

.

New
Бесплатен Превозот 10 компјутери/многу AM29LV160DB-90EI AM29LV160DB TSOP48 НОВ ВО АКЦИИ на ИК

Бесплатен Превозот 10 компјутери/многу AM29LV160DB-90EI AM29LV160DB TSOP48 НОВ ВО АКЦИИ на ИК

DEN 1368.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.


Детали

Напон:
Стандард
is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
AM29LV160DB-90EI
Тип:
IC
Примена:
Стандард
Свеж

Избор на клиенти