.

.

New
IC MCC65-12I08 IGBT Модул MCC65-12I0 MCC65-12I MCC65-12 MCC65-12IO8

IC MCC65-12I08 IGBT Модул MCC65-12I0 MCC65-12I MCC65-12 MCC65-12IO8

DEN 1056.00

Стока
Достапно.


Стандард за испорака користење на меѓународни Воздухопловната,Објекти брод од Кина и тоа трае 7-14 дена (2-3 недели), да се примаат за повеќето области. Број 3 : Abount Превозот Информации : Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 1-3 дена по плаќање постигне.

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти