.

.

New
Топло место 5pcs/многу P2808BO P2808B0 P2808 BO во парк (Логистика може да се песна)

Топло место 5pcs/многу P2808BO P2808B0 P2808 BO во парк (Логистика може да се песна)

DEN 278.00
DEN 302.40

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да го користите други курир, како што курирската служба DHL, Fed Ex, UPS-от, ТНТ, ЕМС. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.

Детали

Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
во парк
Напон:
v
is_customized:
Yes
Бренд Име:
HENGDASHENG
Моќ Дисипација:
w
Состојба:
Нови
Тип:
Други
Примена:
Нови
Свеж

Избор на клиенти