.

.

New
Бесплатен Превозот 10 компјутери/многу XCF02SVOG20C XCF02S TSSOP20 НОВ ВО АКЦИИ на ИК

Бесплатен Превозот 10 компјутери/многу XCF02SVOG20C XCF02S TSSOP20 НОВ ВО АКЦИИ на ИК

DEN 1008.00

Стока
Достапно.


Детали

Напон:
Стандард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
XCF02SVOG20C
Температурата На Работа:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Состојба:
Нови
Тип:
IC
Примена:
Стандард
Свеж

Избор на клиенти