.

.

New
IC SKD50/08A3 SKD50/08 A3 IGBT Модули Моќ Мост Rectifiers МОДУЛ SKD 50/08 A3 SKD50 08

IC SKD50/08A3 SKD50/08 A3 IGBT Модули Моќ Мост Rectifiers МОДУЛ SKD 50/08 A3 SKD50 08

DEN 912.00

Стока
Достапно.

Аргентина.Ако имате било какви прашања, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС пред да замине негативни повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. 5~8 недели)
No. Ако не примите објект во рок од 30 работни дена (5 недели), ве молиме контактирајте со нас да го испита случајот. Стандард за испорака користење на меѓународни Воздухопловната, Објекти брод од Кина и тоа трае 7-14 дена (2-3 недели), да се примаат за повеќето области. 1 : За Плаќање Информации
Ние прифаќаме Зачувам услуга. Кога пратката пристигне во вашата локална царина, Ако пратката ќе бидат на товар царински давачки, ние не сме одговорни за било царински давачки или увозни даноци, треба да помогне во царинење, ако е потребно.

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
SKD50/08A3 SKD5008A3 SKD50/08A SKD50/08 SKD50/0 SKD50 SKD5 SKD50-08A3
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти