.

.

New
IC PK55FG160 SCR модул 55A 1600V PK55FG-160

IC PK55FG160 SCR модул 55A 1600V PK55FG-160

DEN 576.00

Стока
Достапно.

4 : Во Врска Со Повратните Информации :
Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секоја трансакција. ве молиме не избрзани да ја напушти која и негативни повратните информации!!! Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете e-mail порака пред негативни повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. ве молиме не избрзани да ја напушти која и негативни повратните информации!!!.

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти