.

.

New
DC/DC Конвертор Регулаторот 12V да 5V 3А 15W Автомобил Led Дисплеј Снабдување Модул

DC/DC Конвертор Регулаторот 12V да 5V 3А 15W Автомобил Led Дисплеј Снабдување Модул

DEN 117.00
DEN 123.36

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти