.

.

New
20pcs УНО Shield / Нано Штит за НАНО 3.0 и УНО Р3 duemilanove 2009 Проширување одбор

20pcs УНО Shield / Нано Штит за НАНО 3.0 и УНО Р3 duemilanove 2009 Проширување одбор

DEN 1398.24

Стока
Достапно.


20pcs УНО Shield / Нано Штит за НАНО 3.0 и УНО Р3 duemilanove 2009 Проширување одбор

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Нормално
Напон:
Нано
Примена:
компјутер
Број На Модел На:
нано 3.0
Бренд Име:
WeiKedz
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти