.

.

New
AOZ5029QI-5 Z5029QI5 ( 5 парчиња/многу ) Бесплатен превозот QFN Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

AOZ5029QI-5 Z5029QI5 ( 5 парчиња/многу ) Бесплатен превозот QFN Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

DEN 336.00
DEN 354.24

Стока
Достапно.


Купи Повеќе Делови. Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.
Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.
Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка. Ви Благодариме.
Ако Ви Треба Многу Видови На Делови Во Комбинација Испорака,Јас Може Да Ви Помогне И Да Ги Задоволи Вашите Барања. Исто Така, Можете Да Заштедите Многу Време, Со Нетрпение Очекуваме Да, Исто Така, Е Многу Чест Ни Е Да Соработуваме Со Вас.

Детали

Бренд Име:
MUERYGAR
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
AOZ5029QI-5
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Тип:
Логиката Идентичен
Примена:
компјутер
Свеж

Избор на клиенти