.

.

New
CM100DY-12H IC IGBT модул 100A 600V 100DY-12H CM100DY12H

CM100DY-12H IC IGBT модул 100A 600V 100DY-12H CM100DY12H

DEN 1104.00

Стока
Достапно.


Стандард за испорака користење на меѓународни Воздухопловната,Објекти брод од Кина и тоа трае 7-14 дена (2-3 недели), да се примаат за повеќето области.
Број 2 : За Царина И Ракувањето Со Плаќање :
За сите корисници` наредби, ние не се наплаќаат доделување на надомест, дури и 1pcs дел.
Кога делови пристигне во вашиот локален обичај, ако деловите се наплатува царина, ние не сме одговорни за било царински давачки или увозни даноци.
Број 3 : Abount Превозот Информации :
Ние ќе брод од твоите предмети во рамките 1-5 дена по исплата е расчисти. Аргентина.Ако имате било какви прашања, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС пред да замине негативни повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. 4 : Во Врска Со Повратните Информации :
Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секоја трансакција. 5~8 недели) , Ако е итна , ве молиме изберете DHL,Fedex . ве молиме не избрзани да ја напушти која и негативни повратните информации!!!.

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
CM100DY-12 CM100DY12 CM100DY-1 CM100DY CM100D CM100 100DY-12H 100DY-12
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти