.

.

New
LOL Shield Матрица Многу Led диоди Charlieplexed Екранот DIY Сина светлина

LOL Shield Матрица Многу Led диоди Charlieplexed Екранот DIY Сина светлина

DEN 227.00
DEN 238.56

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти