.

.

New
IC 1PCS 6MBI50L-120 6MBI50L120 50A 1200V IGBT МОДУЛ

IC 1PCS 6MBI50L-120 6MBI50L120 50A 1200V IGBT МОДУЛ

DEN 3360.00

Стока
Достапно.

Кога пратката пристигне во вашата локална царина, Ако пратката ќе бидат на товар царински давачки, ние не сме одговорни за било царински давачки или увозни даноци, треба да помогне во царинење, ако е потребно. 5~8 недели) , Ако е итна , ве молиме изберете DHL,Fedex . Ако не примите објект во рок од 30 работни дена (5 недели), ве молиме контактирајте со нас да го испита случајот. ве молиме не избрзани да ја напушти која и негативни повратните информации!!! Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете e-mail порака пред негативни повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Бр 5 : E-Mail Адреса :
No. Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За сите нарачки на клиентите, ние не се наплаќаат никакви доделување на надомест.

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти