.

.

New
Бесплатен Превозот 50pcs/многу M27C256B-12F1 M27C256B M27C256 НАТОПИ-28 Нови оригинални IC Во парк!

Бесплатен Превозот 50pcs/многу M27C256B-12F1 M27C256B M27C256 НАТОПИ-28 Нови оригинални IC Во парк!

DEN 2073.00
DEN 2303.04

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
YANXINLIANG
Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
M27C256B-12F1
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Име:
SZHCKJ
Свеж

Избор на клиенти