.

.

New
KB9010BF C3 ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот BGA Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC сите ние имаме верзија

KB9010BF C3 ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот BGA Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC сите ние имаме верзија

DEN 1217.00
DEN 1280.64

Стока
Достапно.


Купи Повеќе Делови. Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.
Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.
Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка. Ви Благодариме.
Ако Ви Треба Многу Видови На Делови Во Комбинација Испорака,Јас Може Да Ви Помогне И Да Ги Задоволи Вашите Барања. Исто Така, Можете Да Заштедите Многу Време, Со Нетрпение Очекуваме Да, Исто Така, Е Многу Чест Ни Е Да Соработуваме Со Вас.

Детали

Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Бренд Име:
MUERYGAR
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
KB9010BF C3
Напон:
Меѓународниот стандард
Тип:
Логиката Идентичен
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти