.

.

New
NanoPC T2 A9 Quad-Core Развој Одбор S5P4418 Картичка Компјутер Одборот WiFi, Bluetooth Ubuntu Андроид 1G DDR3 AXP228 PMU NP018

NanoPC T2 A9 Quad-Core Развој Одбор S5P4418 Картичка Компјутер Одборот WiFi, Bluetooth Ubuntu Андроид 1G DDR3 AXP228 PMU NP018

DEN 3648.00
DEN 3839.52

Стока
Достапно.

5 mm аудио џек / преку HDMI Микрофон : на одборот Микрофон USB : 4 x USB 2.5 mm теренот 45 pin FPC седиште, полна боја RGB 8-8-8 HDMI : 1.Сите наши Предмети ќе биде предаден во рок од 2-7 дена на расчисти исплата.54 mm теренот ,4pin LED : power LED /GPIO ДОВЕДЕ Корисникот Копче : К1 (моќ), Reset (RTC Батерија : RTC Седиште Иглички Напојување : DC 5 V/2 A Топлина Мијалник : Топлина Мијалник со дупки за монтажа PCB : 100x60mm,Шест Слој, ENIG OS/Софтвер : u-boot, Android5.
Хардвер параметар : CPU : S5 P4418 Quad-Core Cortex-A9 ,Динамичен работи на фреквенција 400 MHz-1.1 и Debian8 PCB Димензија : 100 мм x 60 mm

Nano PC-T2 има e xtensive систем за поддршка :
Пакетот вклучува :
1 * Nano PC T2 Развој Одбор
1.Ние треба вашата поддршка и доверба. Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.4 GHz, во споредба со Nono Pi2 и Nano Pi2 Оган, Nano PC-T2 8 G опремени со e MMC аудио интерфејс, видео влез и излез интерфејс и интеграција на Wifi и Bluetooth, и додава Gigabit Ethernet и менаџмент на енергија функција.0 Домаќин Micro USB : 1 x Micro USB 2. Ние ќе брод на defualt адреса во Aliexpress,ако не информира нас. DDR3 RAM меморија : 1 G e MMC : 8 G Мрежа : Gigabit Ethernet(RTL8211 E) Безжични : 802. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.0 двоен режим на Видео текст : DVP Камерата/MIPI-CSI(две камера интерфејси) Видео излез : HDMI/LVDS/LCD/MIPI-DS (четири видео излез интерфејси) Аудио : 3.Ако имате некој проблем, за боја, квалитетот или другите, ве молиме слободно падна контактирајте со нас пред да ни остави неутрален/негативна повратна информација. Nano PC-T2 инсталиран стандард топлина мијалник да се реши 4418 чип треска проблем.

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
NanoPC T2 Развој Одбор
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ReYeBu
Напон:
DC 5V
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти