.

.

New
тест многу добар производ EM1200GBB22GV bga чип reball со топки IC чипови

тест многу добар производ EM1200GBB22GV bga чип reball со топки IC чипови

DEN 383.04

Стока
Достапно.


Детали

Број На Модел На:
EM1200GBB22GV
Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Состојба:
Користи
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Пакет:
BGA
Свеж

Избор на клиенти