.

.

New
тест многу добар производ 218-0844012 218 0844012 bga чип reball со топки IC чипови

тест многу добар производ 218-0844012 218 0844012 bga чип reball со топки IC чипови

DEN 422.40

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Состојба:
Користи
Примена:
компјутер
Број На Модел На:
218-0844012
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Пакет:
BGA
Свеж

Избор на клиенти