.

.

New
Топло место 10pcs/многу Нови оригинални ACS1086S во парк (Логистика може да се песна)

Топло место 10pcs/многу Нови оригинални ACS1086S во парк (Логистика може да се песна)

DEN 323.00
DEN 350.40

Стока
Достапно.

Модели и повеќе модели, ве молиме забележете дека не ви треба. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.

Детали

Состојба:
Нови
Напон:
v
Моќ Дисипација:
w
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
во парк
is_customized:
Yes
Бренд Име:
HENGDASHENG
Тип:
Други
Примена:
Нови
Свеж

Избор на клиенти