.

.

New
Бесплатен Превозот 5pcs/многу PIC16F873A-I/СП PIC16F873A PIC16F873 НАТОПИ-28 Нови оригинални IC

Бесплатен Превозот 5pcs/многу PIC16F873A-I/СП PIC16F873A PIC16F873 НАТОПИ-28 Нови оригинални IC

DEN 487.00
DEN 541.44

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
YANXINLIANG
Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
PIC16F873A-I/СП
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Име:
SZHCKJ
Свеж

Избор на клиенти