.

.

New
тест многу добар производ QD-NVS-110M-N-A3 QD NVS 110M N A3 bga чип reball со топки IC чипови

тест многу добар производ QD-NVS-110M-N-A3 QD NVS 110M N A3 bga чип reball со топки IC чипови

DEN 431.04

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Состојба:
Користи
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
QD-NVS-110M-N-А3
Напон:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Пакет:
BGA
Свеж

Избор на клиенти