.

.

New
Нов NF560-A3 NF560 A3 BGA Чипсет

Нов NF560-A3 NF560 A3 BGA Чипсет

DEN 372.96

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Вози IC
Број На Модел На:
NF560-А3
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Состојба:
Нови
Пакет:
BGA
Свеж

Избор на клиенти