.

.

New
тест многу добар производ 216-0841027 216 0841027 bga чип reball со топки IC чипови

тест многу добар производ 216-0841027 216 0841027 bga чип reball со топки IC чипови

DEN 415.68

Стока
Достапно.


Детали

Број На Модел На:
216-0841027
Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Состојба:
Користи
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Пакет:
BGA
Свеж

Избор на клиенти