.

.

New
DC:2017+ тест многу добар производ 216-0772034 216 0772034 bga чип reball со топки IC чипови

DC:2017+ тест многу добар производ 216-0772034 216 0772034 bga чип reball со топки IC чипови

DEN 792.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Вози IC
Број На Модел На:
216-0772034
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Состојба:
Користи
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Пакет:
BGA
Свеж

Избор на клиенти