.

.

New
5PCS/МНОГУ MBM29F400TC-90 MBM29F400 pc СОП оригинални ФЛЕШ МЕМОРИЈА CMOS 4M (512K x 8/256K x 16) МАЛКУ

5PCS/МНОГУ MBM29F400TC-90 MBM29F400 pc СОП оригинални ФЛЕШ МЕМОРИЈА CMOS 4M (512K x 8/256K x 16) МАЛКУ

DEN 253.44

Стока
Достапно.


* сосема нов објект како на слика
* Преполна со меур торба и Картон
* Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет е можно.Ние сме повеќе од среќни да
одговори на сите прашања кои ги имате.Оваа пониски
цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни
тарифни правила.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_1 5 PCS/МНОГУ MBM29 F400 TC-90 MBM29 F400 pc СОП оригинални ФЛЕШ МЕМОРИЈА CMOS 4 M (512 K x 8/256 K x 16) МАЛКУ
dianxiaobao_2
ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде понуда.
*ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.
* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност
*Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како ` ДАР ` со пониска вредност .
Новиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром
на вашата земја,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.
'
dianxiaobao_3 5 PCS/МНОГУ MBM29 F400 TC-90 MBM29 F400 pc СОП оригинални ФЛЕШ МЕМОРИЈА CMOS 4 M (512 K x 8/256 K x 16) МАЛКУ
dianxiaobao_4
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4.
*Aliexpress Безбедност на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел, па pls не грижете се, ќе ја изгубите вашите пари !
*Ако одлучите да го купите, Pls ја платите вашата цел навремено, тогаш можеме да се подготви и да брод вашата предмети брзо,ви благодариме!
*ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее.

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
V
Моќ Дисипација:
W.
Температурата На Работа:
C
Број На Модел На:
MBM29F400TC-90
is_customized:
Yes
Пакет:
СОП
Бренд Име:
CYTX
Примена:
На Комуникациска опрема
Свеж

Избор на клиенти