.

.

New
Бесплатен Превозот BA6218 LA7846N LA7847 LA7910 LB1947 LM4755T LV47002 LV47004P-E LV47006P-E LV5680 ZIP пакет

Бесплатен Превозот BA6218 LA7846N LA7847 LA7910 LB1947 LM4755T LV47002 LV47004P-E LV47006P-E LV5680 ZIP пакет

DEN 276.00
DEN 276.48

Стока
Достапно.

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас . Ние се Уште имаат премногу делови(Голем Инвентар) ,не може да Испратите сите делови. Исто така, може да кликнете ,за брзи одговори. Топло rgds
Добредојдовте!! Ако сакате да се купи повеќе од еден производи!
Можете да Кликнете
Повеќе квантитет ќе Ги купите, повеќе попуст ќе добиете!
Можете да изберете изразат превозот услуга ако ви треба item многу итно!!
Ако сакате да добиете повеќе informationes на овој дел,како што се dasheet, datecode,pcakaged,бренд и така натаму! Ве молиме контактирајте со нас!
-

Детали

боја:
BA6218 2 парчиња, LA7846N 10pcs, LA7847 10pcs, LA7910 20pcs, LB1947 10pcs, LM4755T 10pcs, LV47002 4pcs, LV47004P-E 4pcs, LV47006P-E 2 парчиња, LV5680 5pcs
Бренд Име:
YUFO-IC
Состојба:
Нови
Напон:
datasheet
Моќ Дисипација:
datasheet
Температурата На Работа:
datasheet
Број На Модел На:
наслов & datasheet
is_customized:
Yes
Тип:
datasheet
Примена:
datasheet
Пакет:
datasheet
LEADTIME:
24 ЧАСА
Свеж

Избор на клиенти