.

.

New
Бесплатен превозот 5PCS BTS780GP BTS780 SMD15 Најдобар квалитет

Бесплатен превозот 5PCS BTS780GP BTS780 SMD15 Најдобар квалитет

DEN 433.00
DEN 528.00

Стока
Достапно.

- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови
Плаќање
1.,ltd
Гаранција
1.
Испорака
1.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот.- Ве молиме потврди детални информации за достава на фактурата.
Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден!
Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден!
.- Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор
Увозните Даноци или Давачки
1. Овие надоместоци се обезбедени од страна на купувачот. Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.- Ве молиме проверете со што земјата е Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да купите.
Повратни информации
1. На пример, колку цената што треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект, итн.Добредојдовте на YT Електроника компоненти co.- Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба)
3.

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
BTS780GP
Бренд Име:
YOINNOVATI
Температурата На Работа:
A
is_customized:
Yes
Напон:
A
Примена:
компјутер
Моќ Дисипација:
A
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти