.

.

New
Бесплатен Превозот 10PCS/многу TB6560AHQ TB6560 ZIP-25 најдобар квалитет

Бесплатен Превозот 10PCS/многу TB6560AHQ TB6560 ZIP-25 најдобар квалитет

DEN 1245.12

Стока
Достапно.

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡ Ако купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас Зошто директно се избере нас : 1. Сите производи за продажба се во парк,ние можеме да брод во рок од 2 работни дена. 2. Имаме многу различни видови на стока (сите во една продавница) И повеќе е важно ,ќе се добие најниска цена со висок qanlity. Превозот И Плаќање 1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму. 1. Shiping такса е евтин ,ние можеме да брод од DHL,UPS-от,ТНТ ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail . 2. Плаќањето е сигурно и лесно, вие може да ме плаќаат за онлајн употреба кредитна картичка(VISA или Mastercard)или други Политика на Враќање на Нашите Ви Гарантира Задоволство е нашите #1 Целта! 100% гаранција за квалитет! Тоа е нашата заложба да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со вас да купите ≡посакуваме среќен шопинг , добредојдовте во следната посета≡

Детали

is_customized:
Yes
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
TB6560AHQ
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Тип:
Логиката Идентичен
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Примена:
Меѓународниот стандард
Свеж

Избор на клиенти