.

.

New
10pcs BQ24703PW 24703PW SSOP-24

10pcs BQ24703PW 24703PW SSOP-24

DEN 542.40

Стока
Достапно.


BQ24703 PW 24703 PW SSOP-24

Детали

Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Пакет:
СОП
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BQ24703PW
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
IVISENCHIP
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти