.

.

New
10pcs UP7711U8 UP7711U СОП-8

10pcs UP7711U8 UP7711U СОП-8

DEN 407.04

Стока
Достапно.


UP7711 U8 UP7711 U СОП-8

Детали

Тип:
Вози IC
Број На Модел На:
UP7711U8
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Пакет:
СОП
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
IVISENCHIP
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти