.

.

New
10pcs TPS61025DRCR TPS61025 BDT QFN-10

10pcs TPS61025DRCR TPS61025 BDT QFN-10

DEN 523.20

Стока
Достапно.


TPS61025 DRCR TPS61025 BDT QFN-10

Детали

Пакет:
SMD
Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
TPS61025DRCR
Бренд Име:
IVISENCHIP
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти