.

.

New
Бесплатен превозот ! 10pcs/многу MQ-135 квалитетот на Воздухот и опасен гас откривање аларм сензор модул MQ135 модул Интегрирани Кола

Бесплатен превозот ! 10pcs/многу MQ-135 квалитетот на Воздухот и опасен гас откривање аларм сензор модул MQ135 модул Интегрирани

DEN 648.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
Megmoki
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти