.

.

New
Бесплатен превозот 100pcs/многу LM7301IM5X LM7301 LM7301IM5 AO4A OPAMP GP 4MHZ RRO SOT23-5 Најдобар квалитет.

Бесплатен превозот 100pcs/многу LM7301IM5X LM7301 LM7301IM5 AO4A OPAMP GP 4MHZ RRO SOT23-5 Најдобар квалитет.

DEN 669.00
DEN 816.00

Стока
Достапно.

- Увозни давачки, даноци и други давачки што се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот.Добредојдовте на
YT Електроника компоненти co.- Ве молиме проверете со што земјата е Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да купите.- Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор
Увозните Даноци или Давачки
1.- Ние можеме да брод на сите производи во светот.- Еден ние се вратени предмети, ние ќе ја испрати на заменува оние назад колку што е можно поскоро.
Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден!
Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден!
.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето.- Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добивањето на плаќање.,ltd
Гаранција
1.- Ве молиме потврди детални информации за достава на фактурата.
Испорака
1.
Повратни информации
1. Овие надоместоци се обезбедени од страна на купувачот.- Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.- DHL, Fed Ex, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се сите достапни.- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.

Детали

Моќ Дисипација:
LM7301IM5X
Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
LM7301IM5X
Состојба:
Нови
Бренд Име:
YOINNOVATI
is_customized:
Yes
Напон:
LM7301IM5X
Број На Модел На:
LM7301IM5X
Примена:
компјутер
Пакет:
sot23-5
Свеж

Избор на клиенти