.

.

New
1W Zener диоди, 3.3 V-30V 14valuesX10pcs=140pcs,Електронски Компоненти Пакет,Zener диоди Избрани за Полнење

1W Zener диоди, 3.3 V-30V 14valuesX10pcs=140pcs,Електронски Компоненти Пакет,Zener диоди Избрани за Полнење

DEN 105.60

Стока
Достапно.

Кога ќе го купите повеќе предмети дека во близина на истиот ден, вашиот превозот цена ќе биде во комбинација со попуст.
INT'L ВОЗДУХ ПРЕВОЗОТ ПОШТЕНСКИ УСЛУГИ :
3.
- Мојот пакет се уште не пристигнале ?
Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали за да се утврди очекува испорака временска рамка.
- Должност и брокерски трошоци?
Ние не сме одговорни за било обврска, данок или брокерски наплаќа од вашата земја.Воздух Такси Превозот + Пакување&Материјали + Ракување такси = $4 [ погоден за во светот, shippment нормално трае до 7-15 buesiness денови,празници&викендите не се inculded ]
НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА :
Како можам да добијам фактура со комбинирани превозот за повеќе објекти?
Можете да го користите да се Купи Тоа Сега.

Детали

Број На Модел На:
1W Zener диоди
Бренд Име:
MICROFLYING
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти