.

.

New
10pcs FDS4465 4465 MOSFET СОП-8

10pcs FDS4465 4465 MOSFET СОП-8

DEN 384.00

Стока
Достапно.


FDS4465 4465 MOSFET СОП-8

Детали

Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Пакет:
СОП
Број На Модел На:
FDS4465
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
IVISENCHIP
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти