.

.

New
Бесплатен превозот 100pcs/многу SP3232EEN SP3232 TXRX RS232 ESD ВИСТИНСКИ 16NSOIC Најдобар квалитет.

Бесплатен превозот 100pcs/многу SP3232EEN SP3232 TXRX RS232 ESD ВИСТИНСКИ 16NSOIC Најдобар квалитет.

DEN 630.00
DEN 768.00

Стока
Достапно.


Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден!
Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден!
.- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови
Плаќање
1.- Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.- Ве молиме проверете со што земјата е Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да купите. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин превозот цена( од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена.- Ве молиме потврди детални информации за достава на фактурата.- Ние можеме да брод на сите производи во светот.- Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.- Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добивањето на плаќање.
Повратни информации
1.- Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба)
3.

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
YOINNOVATI
Пакет:
СОП
Напон:
SP3232EEN
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
SP3232EEN
Примена:
компјутер
Број На Модел На:
SP3232EEN
Температурата На Работа:
SP3232EEN
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти