.

.

New
1N4148 1N4007 1N5819 1N5399 1N5408 1N5822 FR107 FR207,8values=100pcs,Електронски Компоненти Пакет,Диоди Избрани за Полнење

1N4148 1N4007 1N5819 1N5399 1N5408 1N5822 FR107 FR207,8values=100pcs,Електронски Компоненти Пакет,Диоди Избрани за Полнење

DEN 144.00

Стока
Достапно.


•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ е-МАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.
INT'L ВОЗДУХ ПРЕВОЗОТ ПОШТЕНСКИ УСЛУГИ :
3. Ако вашиот објект се уште не пристигнале во рамките на ова време, тогаш ни е-мејл. Ние брод во светот. Испорака проценки се во работни дена и не се вклучени викенди и празници.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО :
Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата.FEEBACK :
•Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата. Кога сите предмети што се понуди на се заврши, ни e-mail и ние ќе ви испратиме во комбинација фактура. Кога ќе го купите повеќе предмети дека во близина на истиот ден, вашиот превозот цена ќе биде во комбинација со попуст.
- Должност и брокерски трошоци?
Ние не сме одговорни за било обврска, данок или брокерски наплаќа од вашата земја.
Опис на производот 1 N4148 1 N4007 1 N5819 1 N5399 1 N5408 1 N5822 FR107 FR207,8values=100pcs,Електронски Компоненти Пакет,Диоди Избрани за Полнење
1 N4148 25 PCS
1 N4007 25 PCS
1 N5819 10 PCS
1 N5399 10 PCS
FR107 10 PCS
FR207 10 PCS
1 N5408 5 PCS
1 N5822 5 PCS Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
1.

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
is_customized:
Yes
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти