.

.

New
IC T485F Дискретни полупроводнички законот Модули 50A BRIDG RECT МО T485

IC T485F Дискретни полупроводнички законот Модули 50A BRIDG RECT МО T485

DEN 2832.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти