.

.

New
10pcs FDMS7696A FDMS7696 7696A MOSFET QFN-8

10pcs FDMS7696A FDMS7696 7696A MOSFET QFN-8

DEN 480.00

Стока
Достапно.


FDMS7696 A FDMS7696 7696 A MOSFET QFN-8

Детали

Пакет:
SMD
Број На Модел На:
FDMS7696A
Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
IVISENCHIP
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти