.

.

New
Нови оригинални KTC3114BU/PH KC3114 C3114 TO126 (5pcs/многу)

Нови оригинални KTC3114BU/PH KC3114 C3114 TO126 (5pcs/многу)

DEN 144.00
DEN 151.20

Стока
Достапно.

Ние само брод да се потврди цел адреси.
мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро
Купувачот Совети
1 : Прво бидете сигурни дека tha т вашата адреса за е точен
2 : Пред да потпише за пратката, ве молиме проверете парцела е исполнет со производот
За НАС
Ние и Ветуваме на :
* Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет е можно. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Јас цврсто верувам
Ние ќе биде вашиот најдобар партнер
.
* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност
Сервисот За Политика
Ние сме повеќе од среќни да одговориме на сите прашања кои што ги имате, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се вратам на вас како е можно побрзо.
Нашите предности
1 : Ние сме сите сопствени акции, со соодветна понуда
2 : квалитетот на производот достигна серија на сертификациони
3 : Ние го поддржуваат различни видови на транспорт, Хонг Конг и Кинески поштенски пакети, ЕМС. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.

Детали

Состојба:
Нови
Број На Модел На:
Phlx
Бренд Име:
CazenOveyi
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Пакет:
Phlx
Примена:
pcb
Тип:
DIY
Електронски Компоненти & Материјали:
Електронски Компоненти & Материјали 1:
Свеж

Избор на клиенти