.

.

New
10pcs RTD2045L QFN-48

10pcs RTD2045L QFN-48

DEN 504.00

Стока
Достапно.


RTD2045 L QFN-48

Детали

Пакет:
SMD
Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
RTD2045L
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
IVISENCHIP
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти