.

.

New
оригиналниот Четири Дијамант посебни STM8S207CBT6 QFP48 (5pcs/многу)

оригиналниот Четири Дијамант посебни STM8S207CBT6 QFP48 (5pcs/многу)

DEN 388.00
DEN 408.00

Стока
Достапно.

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Опфатот на деловните : авто IC, дигитални да аналогни коло, единствен чип microcomputer, фотоелектрически спојка, складирање, три-терминал напонски регулатор, SCR, поле ефект, schottky, релеи, отпорници кондензатори, , светлината цевка, конектори, и други one-stop поддршка на услуги!
1.
Јас цврсто верувам
Ние ќе биде вашиот најдобар партнер
.
* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност
Сервисот За Политика
Ние сме повеќе од среќни да одговориме на сите прашања кои што ги имате, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се вратам на вас како е можно побрзо. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Нашите предности
1 : Ние сме сите сопствени акции, со соодветна понуда
2 : квалитетот на производот достигна серија на сертификациони
3 : Ние го поддржуваат различни видови на транспорт, Хонг Конг и Кинески поштенски пакети, ЕМС. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.UPS-от и ТНТ, може целосно да се задоволат различните потреби на купувачот. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Детали

Состојба:
Нови
Број На Модел На:
ic
Бренд Име:
CazenOveyi
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
pcb
Тип:
DIY
Пакет:
QFP
Електронски Компоненти & Резерви:
Нано
Електронски Компоненти & Материјали 1:
esp8266
Свеж

Избор на клиенти