.

.

New
10PCS/МНОГУ IRF1404 канал поле-ефект цевка 40V/162A/0.004 Оу цевка за ДА се-220 Triode нови оригинални

10PCS/МНОГУ IRF1404 канал поле-ефект цевка 40V/162A/0.004 Оу цевка за ДА се-220 Triode нови оригинални

DEN 114.24

Стока
Достапно.

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Напомена :
Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Превозот Информации : 1. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние само брод да се потврди цел адреси. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.
Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Новиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.

Детали

Температурата На Работа:
-
Напон:
-
Број На Модел На:
IRF1404
Моќ Дисипација:
-
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Бренд Име:
WEIDILY
Примена:
-
Тип:
-
Свеж

Избор на клиенти