.

.

New
MG400J1US51 БИРОТО GTR Модул N Канал IGBT 600V 400A Случај 2-109A4A Тежина:465g на (Typ.) IC

MG400J1US51 БИРОТО GTR Модул N Канал IGBT 600V 400A Случај 2-109A4A Тежина:465g на (Typ.) IC

DEN 2688.00

Стока
Достапно.

Кога пратката пристигне во вашата локална царина, Ако пратката ќе бидат на товар царински давачки, ние не сме одговорни за било царински давачки или увозни даноци, треба да помогне во царинење, ако е потребно. Аргентина.
Ако не примите објект во рок од 30 работни дена (5 недели), ве молиме контактирајте со нас да го испита случајот.

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти