.

.

New
10PCS 2 Канали 3W Дигитални моќ PAM8403 Класа D Аудио Засилувач Одбор USB DC

10PCS 2 Канали 3W Дигитални моќ PAM8403 Класа D Аудио Засилувач Одбор USB DC

DEN 105.00
DEN 109.92

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Модел:
дигитален аудио засилувач моќ
За Нас:
Ние само продажба најдобар квалитет на производот.
MPN:
не се применува
Земја/Регион на Производство:
Кина
UPC:
не се применува
Свеж

Избор на клиенти