.

.

New
10pcs бесплатен превозот TDA2003 TDA2003A TDA2003AV о Засилувачи 10 W радио аудио засилувач нови оригинални

10pcs бесплатен превозот TDA2003 TDA2003A TDA2003AV о Засилувачи 10 W радио аудио засилувач нови оригинални

DEN 125.28

Стока
Достапно.


14950 електронска компонента комплет пакетот Производот Категорија : Аудио Засилувачи на Производот : Аудио Засилувачи Тип на : слободен Излез : 10 W Максимум на Температурата на работа : + 125 В Монтажа Стил : Преку Дупка Пакет / Случај : Pentawatt Пакување : Цевка Минимум Температурата на работа : - 40 C Број на Канали : 1 Канал Pd - Дисипација : 20 W PSRR - Снабдување Одбивање Сооднос : 36 d B Серија : TDA2003 Снабдувањето со Струја : 44 м-р

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
TDA2003
is_customized:
Yes
Бренд Име:
IGMOPNRQ
Примена:
pcb
Пакет:
Стандард
Свеж

Избор на клиенти