.

.

New
Бесплатен превозот 20pcs/многу DS1307 НАТОПИ-8 1307 64 x 8, Serial, I2C Real-Time Clock Најдобар квалитет

Бесплатен превозот 20pcs/многу DS1307 НАТОПИ-8 1307 64 x 8, Serial, I2C Real-Time Clock Најдобар квалитет

DEN 394.00
DEN 480.00

Стока
Достапно.

- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.- DHL, Fed Ex, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се сите достапни.Добредојдовте на YT Електроника компоненти co. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин превозот цена( од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето.- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови
Плаќање
1.,ltd
Гаранција
1.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот.- Ние можеме да брод на сите производи во светот.- Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта.- Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
Повратни информации
1. Благодарам многу за вашето време.- Увозни давачки, даноци и други давачки што се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот.
Испорака
1. На пример, колку цената што треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект, итн.- 90days' гаранција.- Нашата програма ќе ја напушти назад истиот повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации.

Детали

Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
YOINNOVATI
Моќ Дисипација:
ds1307
is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
ds1307
Примена:
компјутер
Број На Модел На:
ds1307
Напон:
ds1307
Состојба:
Нови
Пакет:
натопи-8
Свеж

Избор на клиенти