.

.

New
Мега 2560 Р3 Mega2560 REV3 ATmega2560-16AU Одбор + USB Кабел компатибилен

Мега 2560 Р3 Mega2560 REV3 ATmega2560-16AU Одбор + USB Кабел компатибилен

DEN 693.12

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
KUONGSHUN
Тип:
Логиката Идентичен
Состојба:
Нови
Примена:
компјутер
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО&МАЛО:
прифатете
Пад на превозот:
прифатете
превозот:
Бесплатен превозот
Услуга:
Добар По Продажба Serivce
Гаранција:
1 година
квалитет:
Висок Квалитет 100% Сосема Нов
Пакет:
Индивидуални Анти-Статички Торба
Количина:
1pcs
Свеж

Избор на клиенти