.

.

New
10pcs/многу Нови LM6144AIM LM6144 LM6144AIMX СОП-14 Ниска Моќност 17 MHz Железница-да-Железничкиот Влез-Излез Операциони Засилувачи

10pcs/многу Нови LM6144AIM LM6144 LM6144AIMX СОП-14 Ниска Моќност 17 MHz Железница-да-Железничкиот Влез-Излез Операциони Засилувачи

DEN 528.00

Стока
Достапно.


Шенжен Fengshengxin Electronics Co. Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата, компанијата на "угледот прв, прв клиент" принципот, со пофалби и довербата на голем број клиенти дома и во странство. Во помош и поддршка на поголемиот дел од клиентите, во жестоката конкуренција на пазарот, корпоративни иновации, постепено се развива во нова област на e-commerce има направено голем развој, и е формирана збир на уникатни управување и работа со систем. Во клиент за управување и продажен менаџмент, има постигнато канцеларија автоматизација. Компанијата информации преку Интернет дека многу од превозникот, интегрирани кола да се справи со промената на пазарот, даде целосна претстава за предностите на високата технологија, за да се обезбедат квалитетни услуги на нашите клиенти.
Компанијата изобилство набавка, испорака брзо, во врската, има добра репутација.

Детали

Пакет:
SMD
is_customized:
Yes
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
LM6144AIM
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
FSXSEMI
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
IC
Примена:
Меѓународниот стандард
Свеж

Избор на клиенти